در نمایشگاه سیما( SEMA 2014) مرسدس بنز Mission Metris را معرفی کرد،ویترینی از نمایش 4 مدل آمریکایی که در پاییز 2015 عرضه میشود.

  ون تجاری متوسط جدید،ورود مرسدس بنز در بازار آمریکای شمالی را امکان پذیر خواهد کرد.کانسپت های ارائه شده در نمایشگاه SEMA با همکاری شرکت ها و کمپانیهای مختلف آماده سازی شده است.

کانسپت ون لوکس توسط HQ Custom Design

کانسپت ون لوکس توسط HQ Custom Design

تغییرات ون لوکس(Luxury Van) چیزی جدید از ون های مرسدس بنز است.این طراحی یک نمونه ایده آل از ون حمل و نقل الهام بخش که بهترین دیدارهای صوتی و تصویری است ،که توسط بهترین سازندگان و با توجه به جزئیات ارائه شده است.              

ون کانسپت میتریس DJ پارتی مرسدس بنز توسط RENNtech

ون کانسپت میتریس DJ پارتی مرسدس بنز توسط RENNtech

mission_metris_dj_van_early_rendering

این ون که یک ون DJ همراه است،که صوت آن به خوبی خودش به نظر میرسد.ویژگی آن یک سقف بازشو به سبک صدفی است و به عنوان یک جایگاه برای DJ عمل میکند،این ون یک فرم واقعی و ویژه در یک بسته بندی است.

 

کامیون کانسپت Fire Chief توسط RADO

کامیون کانسپت Fire Chief توسط RADO مرسدس بنز

از آنجا که ون ها از برخی ابعاد برای واحد های فرماندهی سیار برای سازمانهای مختلف ملی یا محلی مناسب است،این کانسپت میتواند نقش حمل و نقل رئیس آتش نشانی را برای همه موقعیت ها و وضعیت ها امکان پذیر سازد.

فروشگاه حرفه ای گلف همراه توسط Garmin

فروشگاه حرفه ای گلف همراه توسط Garmin

دوستداران گلف عاشق این فروشگاه حرفه ای می شوند که دارای ویژگی های یک تکنولوژی پیشرفته شبیه ساز گلف و سیستم سرگرمی برای استفاده شخصی و تجاری طراحی شده است.ارائه یک مرکز ارزیابی همراه،این کانسپت ارائه دهنده تکنولوژی برای ارزیابی بازیکنان توسط بازی گلف و نتایج شبیه ساز کمک میکند.

  


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحان خودرو

Login Form