هوندا جزئیات جدیدی از آینده نزدیک Civic Type R منتشر کرد،که نهایی ترین تیپ R به لطف 280hp قدرت موتور خواهد بود.قصد فروش آن را در سال 2015 دارد.

اولین بار در نمایشگاه موتور 2014 پاریس،نوید از کانسپت جدید Civic Type R که پیشبینی شده بود در آینده ای نزدیک در خط تولید قرار گیرد،داده شده بود.Honda-Civic-Type-R-02-720x479با مشخصات توربوشارژ 2.0liter i-VTE،افزایش بیش از 280PS،که باعث میشود این مدل قدرتمند ترین بین تمام تیپ های R ،شامل Civic،به علاوه Integra،Accord و حتی NSX می شود.Honda-Civic-Type-R-03-355x236

 

این در حالی است که مدل های قبلی ورودی هوای طبیعی داشتند،مزایای واحد جدید از یک توربوشارژ،عرضه قدرت پایانی بیشتر است.

این واحد با استاندارد Euro6 سازگار است منطبق با یک گیربکس شش سرعت تعویض دستی میباشد.

طراحی بیرونی با ظاهری به شدت تهاجمی و با حداقل ارتفاع ممکن از سطح زمین و قوس های بزرگ در گلگیرها(Wheel-arches) با ورودی های هوای اضافی.

متمایز ترین مشخصه طراحی دنباله عقب فیبر کربن است که به صورت یکپارچه با طراحی چراغ های عقب خود نمایی میکند.Honda-Civic-Type-R-01-720x540با ترکیب شکاف های جلو و اگزودهای دوقولو عقب ظاهری مسابقه ای با خودرو داده است.

از جمله ویژگی های جدید دکمه "R+" است.واقع در کنار فرمان،که با یک بار فشردن آن برای راندگی هیجان انگیز فعال می شود.Honda-Civic-Type-R-04-720x438  به منظور ارائه قدرت،سیستم تعلیق جلو Civic Type R شامل اضافه شدن یک سیستم مکانیکی به نام"Steer Axis"،به دو تکیه گاه توسط 'kingpins' متصل است که باعث به حداقل رساندن نیروی گشتاوری و بهره وری کامل در راندگی میشود.

سیستم کمک فنر ویژه با چهار نقطه انطباق که برای Civic Type R تقویت شده،به طور اتوماتیک استحکام تعلیق را بر اساس نیروهای وارده به جلو و عقب در یک لحظه تنظیم میکند.

Civic Type R در کارخانه پیشرفته هوندا Honda در Swindon ساخته خواهد شد و در نمایندگی ها فروش در 2015 وارد خواهد شد.

    

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form