در نمایشگاه اتومبیل سائو پائولو،فیات از FCC4 خود رونمایی کرد،یک خودروی مفهومی که نشان دهنده جهت و حجم های اصلی و نسبت های طراحی جدید است.

 

FCC4 طرحی از Fiat Design Center Latam است که بیش از آن که فناوری خاصی را به کار گیرد، راه و روش هیبریدی را در پیش گرفته و ابعاد بزرگتری دارد. ارتفاع سطح این اتومبیل بیشتر شده و همین باعث می‌شود که در دنیای جدیدی قدم بگذارد. ماهیت اتومبیل‌های فیات با تجمل و فضای داخلی یک سدان بزرگ ترکیب شده است. این اتومبیل یک کوپه چهار درب واقعی با روح ماجراجویی است.Fiat_FCC4_Concept

 

ابعاد بی‌سابقه و تعجب‌آور این اتومبیل به طول 5.000mm،عرض 1.940mm و ارتفاع 1.600mm همراه خطوط دینامیک، سطوح نیرومند و کاهش بخش‌های شیشه‌ای بار دیگر حس قدرت، ایمنی و حریم خصوصی را نشان می‌دهد. پوشش این اتومبیل که ترکیبی از شیشه جلو، شیشه‌های جانبی و شیشه عقب است، شخصیت بسیار دینامیک این اتومبیل را قوی‌تر می‌کند. برجستگی‌های مختلف لایه‌هایی از انعکاس نور بر روی بدنه ایجاد می‌کند که بر کیفیت نور و سایه تأکید دارد. انعکاس نور، ابعاد بزرگ آن را کوچک کرده و ظاهر سبک‌تری به آن می‌دهد.

خودروی کانسپت فیات 2014

 

چراغ‌های جلو در بخش جدیدی قرار دارند که باعث می‌شود اتومبیل FCC4 ظاهری قوی و مصصم داشته باشد. در زیر چراغ‌های اصلی یک سری چراغ دیگر قرار دارد. لوگوی فیات در بخش بالا قرار دارد و توسط سطوح جدیدی که توسط LED پوشانده شده است، محافظت می‌شود.

خودوری مفهومی 2014

 

قسمت عقب با شیشه خاصش و درهای نامتقارن جالب به نظر می‌رسد و نماد جدیدی از باز کردن و کاربرد دارد. لامپ‌های LED نسبت به بخش جلو کمتر هستند.
هر بخش FCC4 مشخصات خاصی دارد که آن را به شکلی درنده، معتدل و ظریف نشان می‌دهد.

Fiat_FCC4_Concept

 

سطوح مات که با جزئیات آلومینیومی ترکیب شده‌اند، فناوری و ابتکار را گرد هم آورده‌اند. بدنه این اتومبیل به رنگ آبی متالیک جدید است.

 

ماشین جدید فیات 2014

  فیات                         

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحان خودرو

Login Form