به مناسبت جشن 60 دمین سالگرد فراری در آمریکای شمالی،برند ایتالیایی ورژن V12 اسپورت که به تعداد محدود و فقط 10 عدد ساخته شده است.

F60 America نشانه برگشت فراری(Ferrari) به سال 1950 و 60 دمین سنت تولید در تعداد محدود،خودرو های ساخت سفارشی،همانطور که در مورد GTS4 NART Spider 275 1967 ،نسخه باز 275 GTB4  که Luigi Chinetti پایه گذاری کرد،بطور ویژه از Enzo Ferrari برای مشتریان ایالات متحده و به تعداد 10 عدد درخواست شده است.

 Ferrari-F60America-01

خودروی جدید از ترکیب بدنه به سبک Pininfarina برای دو سلیقه مشتریان آمریکایی فراری با موتور V12 و رانندگی با سقف باز،ساخته شده است.

نمای کنار F60 America توصیف کننده یک تم طراحی دیاپازون جدید است.نوک جلو با جلو پنجره تک از فراری کلاسیک پیروی میکند با روکشی از کروم و مدخل هوای ترمز ها.دو چرم زینتی بر روی میله محافظ پشت (roll-hoops)از فیبر کربن زینتی که در زمان واژگونی از سر محافظت میکند از پشت کابین تا عقب،به فرمی کشیده میباشد.Ferrari-F60America-02

طراحی نا متقارن کابین مشخص کننده منطقه راننده که با تو دوزی اسپورت قرمز تزئین شده است،در حالی که مسافر کنار مشکی با الهام گیری از تاریخچه خودرو های مسابقه ای فراری است.

Ferrari-F60America-Interior

تو دوزی منحصر به فرد کابین با خطوط جدا کننده تیره و پنل های درب کنار راننده همه لایه ای از جنس کامپوزیت هستند.صندلی های مسابقه ای با ویژگی سبک چرم آمریکایی اصل بر روی مرکز هر صندلی و پشتی ها ساخته شده اند.بدنه F60America از تیم مسابقه ای آمریکای شمالی اتخاذ شده است،و آرم اسب بلند شده روی دوپا مخصوص جشن شصتومین سالگرد فراری که روی چرخ ها و کنسول وسط کابین خود نمایی میکند.

اف 60 آمریکایی می تواند در سرعت استاندار 120km/h فیکس شود.زمان شتاب 0 تا 100 کیلومتر این خودرو فقط 3.1 ثانیه است.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحان خودرو

Login Form