SAIC از برگزاری سومین دوره مسابقه طراحی اتومبیل "Roewe-MG" خبر داد،در این مسابقه از دانشجویان طراحی،ساخت یک وسیله نقلیه برای برند Roewe با موضوع 'آینده هوشمند'،درخواست شده است.

دوره 2015 مسابقه بر اساس موفقیت دو دوره قبلی است.مراسم افتتاحیه در 13 مارس در دانشگاه Donghua برگزار شد و توسط اساتید طراحی صنعتی از آکادمی هنر چین ،آکادمی هنرهای زیبا (Fine Arts)،دانشگاه Tsinghua و دیگر دانشگاها همراهی شد.2015 Saic Roewe Mg Cup Design Competition Logo 355x266

این مسابقه توسط کمپانی خودروهای مسافربری موتورSAIC با همکاری دانشگاه Donghua همایت و رهبری می شود.

موضوع مسابقه "آینده هوشمند-Roewe" است و از شرکت کنندگان درخواست آینده نگری برای این برند،با تمرکز بر "خودروهای اینترنتی جدید" برای یک "منبع انرژی جدید" را کرده است.

مهلت ارسال آثار ورودی اوایل ژوئن 2015 است.شرکت کنندگان منتخب،فرصت تکمیل طرح های خود را در طول یک دوره تابستانی سه ماه در مرکز طراحی جهانی SAIC خواهند داشت.

 

SAIC launches 3rd Roewe MG CUP Design Competition Opening Ceremony 355x222برندگان نهایی تا پایان آگوست 2015 معرفی خواهند شد.جایزه این مسابقه شامل جوایز مسابقه مقدماتی و جایزه نهایی است.

سه برنده اول (نفر اول و دو نفر بعدی) یک سفر یک هفته ای به مرکز طراحی UK ،دعوت به مراسم اعطای پایانی و نمایشگاه اتومبیل شانگهای را به عنوان جایزه دریافت میکنند.

لیست کامل جوایز شامل جوایز مسابقه مقدماتی(20 تا 30) به علاوه نشان های فردی است.

شرکت در مسابقه برای دانشجویان طراحی از سرتاسر جهان آزاد است.برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه رسمی رقابت دیدن کنید.    


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحان خودرو

Login Form