گروه کراسلر رقابت طراحی دبیرستانی ها دیتروئت اتو راما برای 2015 برگزار کرد،که از دانش آموزان دبیرستان های دولتی آمریکا دعوت به ساخت یک دوج (Dodge) برای سال 2025 کرد.جایزه نفر اول 60,000$ کمک هزینه CCS است.

گروه طراحی محصولات کراسلر اعلام کرد رقابت طراحی دبیرستانی های اتو رامای دیتروئت (Detroit Auto rama) در 2015،اسپانسران کالج مطالعات خلاق(College for Creative Studies) و ورود برای سال دوم،سوم دبیرستان و بالاتر آزاد است.

برنده این مسابقه کمک هزینه تحصیل 60,000$-برای چهار سال-برای تحصیل در کالج مطالعات خلاق در دیتروئت،محبوب شده برای CCS،دریافت خواهد کرد.این تلاش برای طراحی یک وسیله نقلیه دوج 2025 است-که انتخاب نوع وسیله نقلیه بر عهده شرکت کنندگان است.

 2014-Detroit-Autorama-Design-Competition-winning-sketch-by-Alex-Fischer

آخرین فرست برای تحویل آثار جمعه 23 jan 2015 است.

در میان داوران مسابقه مارک تروستل (Mark Trostle) رئیس طراحی موپار(Mopar) و SRT ،که در مسابقه 1988 برنده کمک هزینه تحصیل در CCS شد که کمک زیادی به او کرد تا طراح خودروی حرفه ای شود.

 برگزاری مسابقه طراحی خودرو توسط کراسلر و CCS

او می گوید:"آن واقعا در پیشرفت و شروع زندگی حرفه ای کمک کرد"او اضافه کرد"ما واقعا می خواهیم ببینیم آنچه که آنها از دوج تصور میکنند.دوج برای آنها در آینده چیست و چگونه آنها آن را به تصویر خواهند کشید."  

این سومین سالی است که مسئولین گروه طراحات محصول کراسلر با  CCS و اتو رامای دیتروئت برای برگزاری این رقابت همکاری میکنند،و اولین سالی است که آنها ورود برای دانش آموزان دبیرستان های دولتی سرتاسر کشور را آزاد گذاشته اند.        

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جوایز و قوانین می توانید به Facebook.com/DriveForDesign مراجعه کنید. 

             


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحان خودرو

Login Form