هوبرت لی (Hubert Lee) به عنوان مدیر طراحی کارخانه طراحی پیشرفته جدید دایمر مستقر در پکن معرفی شد.

لی جایگزین الیور بولای(Oliver Boulay) کسی که پس از شش سال در چین به عنوان قسمتی از تجربیات وسیع در آسیا،ناظر ایجاد کارخانه جدید 140m$ بود.او به HQ دایمر آلمان بازخواهد گشت.در حالی که بولای به سمت غرب نقل مکان میکند،لی با سابقه مدیریت طراحی خلاق استودیوی آمریکای شمالی مرسدس در کارلسبد کارنفرنیا کار خود را شروع میکند.

 Hubert Lee

در این جایگاه لی مسئول تمام عملکردهای استودیو از ایده تا تولید ساخت مدل کامل خاک رس را بر عهده دارد.او به طور مستقیم به نایب رئیس طراحی،Gorden Wagener گزارش عملکرد خواهد داد.

قبل از شروع کار خود در طراحی خودرو،لی دانش آموز طراحی صنعتی در مدرسه طراحی رود ایسلند (Rhode Island) از 1993 تا 1996 بود.او سپس در رشته طراحی حمل و نقل در مرکز هنر پاسادنا (Pasadena) کالیفرنیا فارغ التحصیل شد.

Hubert Lee 1

پس از فارغ التحصیلی در 2002 لی به مرکز طراحی پیشرفته آمریکای شمالی مرسدس بنز در ایروین(Irvine) کالیفرنیا پیوست.او پیشنهاد مدیریت در 2008 را داشت،قبل از اینکه سرپرست خلاقیت استودیو کارلسبد در 2010 شود.

Hubert Lee 3

در طول زمان کار خود با مرسدس آمریکای شمالی،لی طراحی های کانسپت F800 2010،مدل سازی CLS دیتروئت 2010، سیلور ارو (Silver Arrow) در 2011 و اخیرا کانسپت انرژی فورس Ener-G-Force را بر عهده داشته است.  

                      


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form