مدیرعامل ایران‌‌خودرو با تشریح جزئیات سفر دو هفته‌ای «واو را»، طراح آلمانی به ایران، گفت: در این سفر مذاکراتی برای طراحی خودرو صورت خواهد گرفت.

هاشم یکه‌زارع در خبرگزاری فارس، از سفر دو هفته‌ای «واو را» طراح آلمانی به ایران خبر داد و اظهار داشت:این طراح آلمانی از روز جمعه گذشته به ایران آمده و قرار است طی دو هفته توانمندی شرکت ایران‌خودرو را برای همکاری و طراحی مشترک خودرو بررسی کند و در پایان این دو هفته گزارشی در این مورد ارائه دهد تا براساس آن به مذاکرات خود ادامه دهیم.

وی افزود: «واو را» به صورت شخصی به ایران سفر کرده و در واقع به عنوان نماینده شرکت مشخصی به اینجا نیامده است.

یکه‌زارع با بیان اینکه «واو را» طراحی یکی از خودروهای زیبای یک خودروساز تراز اول آلمان را انجام داده است، تصریح کرد: در صورتی که برای طراحی خودرو با این فرد به نتیجه برسیم طی 3 تا 4 سال آینده می‌توانیم یک خودرو مشترک با استفاده از مشاوره طراح آلمانی و تیم کارشناسی ایرانی طراحی کنیم.

وی توضیح داد: موضوع طراحی خودرو شامل طراحی بدنه، قوای محرکه، سیستم الکترونیکی، سیستم تعلیق و تزئینات خودرو مورد مذاکره با طراح آلمانی قرار دارد.

وی ادامه داد: در کنار این طراح آلمانی دستیارانی از کارشناسان ایرانی قرار خواهیم داد تا بعد از 3 تا 4 سال خودشان بتوانند به طراحی خودرو بپردازند.http://caddesign.ir

مدیر عامل ایران خودرو تاکید کرد: وقتی می‌توانیم روبروی شرکای خارجی، چانه‌زنی خوبی داشته باشیم که خودمان قدرتمند باشیم و برای این کار همکاری با شرکت‌های مطرح دنیا راهگشا خواهد بود.

وی یکی از برنامه‌های ایران خودرو را حرکت به سمت خودروساز شدن عنوان کرد و گفت: این کار با توسعه محصول آغاز می‌شود و در این راستا به این نتیجه رسیده‌ایم که از مشاورانی که در بحث توسعه محصول سالها تجربه داشته‌اند استفاده کنیم.

وی ادامه داد: به همین منظور تصمیم گرفتیم از مشاوره خودروسازان تراز اول دنیا استفاده کنیم که حداقل 4 سال در کنار ایران خودرو باشند.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form