با دیدن این طراحی بهتر است تمام تصوراتی که از یک خودرو در ذهن دارید را به کناری بگذارید. «وو رام لی» به عنوان یک طراح خودرو این طرح متفاوت را با نام «MoVille» برای شرکت پژو ارائه کرده است.

یک طراحی زیبا و خارق العاده و در عین حال بسیار آینده نگرانه که به شکل یک قطره اشک طراحی شده است. یک موتور الکترونیکی چهار چرخ این خودرو را به حرکت درخواهند آورد.

moville-peugeot-competition-car-concept1

باید توجه داشت که حتی در مقایسه با بسیاری دیگر از طرح‌های اتومبیل‌های نمونه برای سال‌های آینده نیز طرح مذکور بسیار متفاوت و عجیب طراحی شده است. این خودرو تنها توانایی حمل یک نفر را داشته و دارای یک سیستم هوشمند کاملا مستقل است. با کمک این سیستم این اتومبیل می‌تواند با سایر خودرو‌ها و همچنین سامانه کنترل ترافیکی در شهر و جاده‌ها تماس گرفته و از موقعیت خود و همچنین سایر اتومبیل‌ها در جاده و خیابان مطلع شود.

moville-peugeot-competition-car-concept5

انواع حسگر‌ها، سامانه مکان یاب جهانی و دوربین نیز در این خودرو نصب شده است. شیشه نصب شده در جلوی این راننده این خودرو نیز در حقیقت درب ورودی این خودرو به حساب می‌آید و باز شده و به راننده اجازه ورود و خروج را می‌دهد. انتقال نیرو در این خودرو از موتور به چرخه‌ها نیز توسط نیروی الکترومغناطیسی صورت می‌گیرد و به همین دلیل قطعات کمتری در ساختمان این خودرو به کار رفته است. آلودگی تولیدی توسط این خودرو نیز در حد صفر خواهد بود. http://caddesign.ir

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form