خودروی هنری(Art Car) مدتها راهی نو برای جلب توجه ویژه به برندها یا مدلهای مختلف بوده است.اما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای خودروی California T،فراری آمریکا مطرح شده با یک تعریف جدید از اثر هنری روی ماشین.

Artist explores automotive

هنرمند با تجربه سویدی فابین افنر(Fabian Oefner) برای بکار بردن منحصر به فرد،با دید علمی برای این پروژه انتخاب شده.پس از رانندگی در کالیفرنیا بر روی تپه های اطراف کارخانه فراری در مارانلو(Maranello)،او ایده الهام گرفتن از حرکت هوا بر روی اتومبیل را پیشنهاد داد.

{flvremote}http://www.cardesignnews.com/servlet/file/308329_838_preview.flv?ITEM_ENT_ID=308329&ITEM_VERSION=1&COLLSPEC_ENT_ID=1&FILE_SERVICE_CONF_ID=838{/flvremote}

player

Oefner توسط یک سیستم لوله سخت که با استفاده از نازل جت رنگ UV درون جریان هوایی که بر روی تمام سطح خودرو حرکت میکند،تزریق میشود.هوا با سرعت 105mph در تونل باد دمیده میشود،هم زمان رنگ از نازل خارج و با هوا ترکیب شده و به شکل منحنی هایی بر روی خودرو آزاد حرکت میکند.

Oefner سابقه کار با فراری در گذشته را دارد.او بر روی این ایده که خودروها مانند تخم گذاشتن ساخته شوند،حتی سریع تر از آن،با استفاده از 250GTO به عنوان موضوع خود فکر میکرد،کار های دیگر او ساخت مجموعه تصاویراز گسترده شده فراری 330 P4 سال 2013 که در زیر مشاهده میکنید. Artist explores automotive2Disintegrating-03 Lres              fabian-oefner331acb55bc435d9f2


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form