برای بالا بردن فرآیند برتر داخلی،کادیلاک از برش و دوخت پیشرفته برای دوخت کاربردی و تزئیناتی استفاده کرد.

Eric Clough مدیر طراحی فضای داخلی کمپانی کادیلاک گفت:به عبارت ساده برش و دوخت(cut-and-sew) به شکلی است که مردم پشت چرخ های خیاطی مینشینند و مواد را به یکدیگر میدوزند.ما از برش و دوخت در داخل کادیلاک ها استفاده کردیم چون متمایز و یک فرآیند برتر است.  Cadillac-Cut-and-Sew-01

قبل از اینکه قطعات به شکل روکش برای اجزاء داخلی گوناگون، به همدیگر دوخته شوند ، مواد و چرم ها ابتدا بازرسی دستی میشوند و با استفاده از الگوهای تو در تو توسط کامپیوتر برش داده میشوند.

Cadillac-Cut-and-Sew-04-720x1080این قطعات به ایستگاه های مختلفی برای دوخت دستی کاربردی و تزئیناتی منتقل میشوند.کاربردها برای قسمت های گوناگون داخلی از قبیل داشبورد،پنل های درب ها و کنسول مرکزی با دست انجام میشود.

لیزرها عمل برش سوراخ های Airbag درب ها و نقشه برداری سه بعدی کامپیوتری برای تعیین بهترین راه برای فیت کردن مواد بر روی قطعات داخلی معین با استفاده از بروزترین تکنولوزی ساخته دست بشر،را بر عهده دارند.

Erin Crossley مدیر طراحی رنگ و تودوزی و تزئین کادیلاک گفت:برش و دوخت(cut-and-sew) نشان دهنده سطح حرفه ای بودن و سطح دقت در تولید یک محصول است.

این چیزی است که مشتری با آن ارتباط دارد.شما نگاه کنید به نوع مشابه جزئیات مواد در اجناس لوکس با ارزش مصرف کننده،مانند اثاثیه گران قیمت خانه و کیف دستی.

در حالی که بیشتر خودروسازان لوکس از این تکنولوژی در مدلهای گران قیمت استفاده کردند،بدون نام تجاری دیگر به تمام خودرو ها اعمال میشود.

کادیلاک روش برش و دوخت داخلی را ارائه میکند از خط تولید ATS به بالا تا SUV.

تیم مهندسان و طراحان کادیلاک با چندین کارمند در صنعت طراحی داخل خودرو،که کار نصب و منتاژ خودرو را انجام میدهند.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form