کلوپ اتومبیل رویال برنده رقابت طراحی 'بهترین بریتانیا' را اعلام کرد.سازمان موتورینگ دانشجویان سال اول کالج سلطنتی هنر(RCA)برای طراحی خارجی یک اتومبیل قدیمی سازگار با محیط زیست که میتواند در براتون لندن در سال 2025 به کار گرفته شود.

جمز روسل اون(James Russell Owen) بیست و چهار ساله ،با الهام گرفتن از Wolseley Voiturette مدل 1899 برنده شد.طراحی owen توسط یک هیئت داوران از کلوپ اتومبیل رویال و RCA برگزیده شد،و تصمیم به نمایش کار او با بهترین ترکیب جذاب بصری ،کیفیت طراحی،نوآوری و ارائه ،گرفتند.

  طرح های برنده در گالری Hanging در باشگاه Pall Mall، کلوب اتومبیل رویال در لندن تا 7 نوامبر به نمایش گذاشته خواهند شد.این مسابقه همزمان با دخالت RAC در لندن برای Brighton Veteran Car Run،که در یکشنبه 2 نوامبر برگزار میشود.

برنده مسابقه طراحی بهترین بریتانیا 2025

برنده James Russell

طرح برنده مسابقه بهترین بریتانیا 2014 ارائه یک طرح از Wolseley Voiturette 1899 برای سال 2025 بود.نکات قضاوت در نظر گرفتن میزان هوشمندی و نوآوری بود.

 مسابقه طراحی خودروی قدیمی برای بریتانیا 2025

Charlie Purvis

تفسیر Purvis از لوکسر قدیمی مورد قدردانی داوران قرار گرفت.

 مسابقه طراحی خودرو بهترین بریتانیا

Ari Nikulin

این خودرو الهام گرفته از Arrol-Johnton 1902،مهمترین تغییر آن یک تناسب کامپکت(جمع و جور)است.خودروی طراحی شده به نظر چابک میرسد.

royall callege ART

Sangmin Lee

Lee خودرو Vauxhall 1903 را به عنوان منبع الهام انتخاب کرد،به ویژه قسمت داخلی منحصر به فرد که صندلی راننده در پشت مسافر جلو دیده می شود.ویژگی بیرونی یک سقف که در حقیقت یک هواپیمای در حال پرواز است.    

                    


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form