کانسپت محاوره ای ماشین با انسان آکیورا یک طرح تحقیقاتی مربوط به وسایل نقلیه آینده با یک ساختار مدولار که میتواند بر طبق صلیقه مسافران انعطاف پذیر و شکل پذیر باشد.

پس زمینه های رویایی  طراحان آمریکایی R&D هوندا برای سال 2029 و برای سنجش آینده(Sensing the Future) موضوع رقابت جهانی که در آن مردم از ایمپلنت های(implants) مغناطیسی که اجازه میدهد یک سطح عمیق تر از تعامل با دستگاه،قابلیت متصل شدن با اشیا و تغییر آنها به صورت ذهنی و جسمی بوجود آید. Acura_HMI_Concept_Design

این به نوبه خود،اجازه می دهد تا فن آوری نه فقط برای فراهم کردن نیاز های مسافر،بلکه برای پیش بینی آنها عمل کند.کانسپت آکیورا(Acura) متشکل از یک پوسته بیرونی و داخلی، متصل شده از طریق یک شبکه قابل تنظیم مدولار که می تواند انعطاف پذیری و شکل پذیری متناسب با نیاز مسافر داشته باشد.طراحی کانسپت HMI آکیورا

پوسته داخلی از ماده پارچه مانندی که میتواند به سادگی با هل دادن یا کشیدن سطوح تغییر کند،و با یک یا دو مسافر همسازسازی شود.

Acura_HMI_Concept_Designطراحی داخلی خودرو قابل انعطاف پوسته داخلی شکل پذیر با صلیقه مسافر

به کمک بیومتریک(biometrics) و استفاده مکرر،وسیله نقلیه صلیقه های هر کاربر را یاد خواهد گرفت و نیاز های آنها را برای تغییر شکل پیش بینی خواهد کرد.

استفاده از بیومتریک در طراحی داخلی خودرو

پوسته داخلی آینده خودروی خودمخدار Acura یک جعبه ماسه ای برای خلاقیت و قابلیت استفاده مسافر است،این وسایل نقلیه نقش بزرگی در زندگی روزمره انسان ها بازی میکنند.

تیم طراحی

 

Lili Melikian, رهبر طراحی
• Lisa Lee, رهبر طراحی
• James Robbins, طراح
• Johnathan Norman, مشاور
• John Frye, مشاور

                


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار طراحی خودرو

طراحان خودرو

Login Form